fbpx
null

Co mówią Goście

którzy nas odwiedzili ?

Odkryłam fajne miejsce w miejscu, gdzie najmniej bym się owego odkrycia spodziewała. (…)pyszne litewskie piwo. I ceny, wbrew moim przekonaniom, wcale nie są nadzwyczajnie wysokie.

Blogerka

W restauracji Kawelin byliśmy kilka razy i zawsze wychodzimy zadowoleni. Wystrój bardzo fajny, jest kilka sal, w zależności od celu naszej wizyty (piwo z koleżanką/elegancka kolacja) zostaniemy pokierowani na odpowiednią. Według mnie jedzenie jest pyszne.
Bardzo przypadła mi do gustu zupa krem z białych warzyw z dodatkiem oliwy truflowej i prażonych migdałów, mojemu mężowi zaś solianka.
Z dań głównych mieliśmy okazję jeść: naleśnik z warzywami grillowanymi, górkę cielęcą, suma,
którą na propozycję kelnera dostałam z dwoma różnymi sosami, pierś kurczaka na pomidorach w bazylii. Wszystkie dania były przepyszne. Na szczególne uznanie zasługuje obsługa. Miła, kompetentna, doradza, doskonalne zna kartę menu, takiej obsługi życzyłabym innym białostockim lokalom.

Urszula86

Wnętrze bardzo estetyczne, wykonane ze smakiem. Obsługa również przemiła.
Od samego wejścia witają klienta uśmiechem, to miłe czuć, że ktoś nie pracuje za karę.
Kelnerzy również na wysokim poziomie.Doradzą, zorientowani w karcie

malygosc

(…)długo szukaliśmy fajnej restauracji na rynku.
Obsługa bardzo dobra, Pani kelnerka była bardzo miła, nie narzucająca się, przynosiła dania  w odpowiednim momencie. Zjedliśmy babkę ziemniaczaną podaną z grillowaną papryką  (papryka była obrana ze skóry – duży plus), kaczkę z wiśniami i pure ziemniaczanym, sandacza z warzywami w sosie rakowym i na deser pieczone jabłko z bakaliami (mniam!) i nugat lodowy z sosem miętowym. Wszystko było bardzo smaczne, ładnie podane.

Baronesseve

Bogattini podane były z naprawdę pysznym sosem – pomidorowo-paprykowym, lekko piekącym,
idealnie kwaśnym. Na specjalną pochwalę zasługują paski wołowiny – była wyborna i rozpływająca się w ustach. Rzadko zdarza się, by absolutnie każda potrawa była tak perfekcyjna w smaku. Duże brawa.

Gerino

Menu